Zen Coaching

Zapraszam Cię na sesje Zen Coachingu i odkrywania źródła
wysokiego poczucia własnej wartości!

Odkryjesz własną wolność, zrozumiesz własną tożsamość
i unikalność, docenisz swoje bohaterstwo życia na ziemi.

Słowem kluczowym w zen coachingu jest „ZAUFANIE”. Nauka zaufania do siebie. Pozwalanie sobie na pojawiające się myśli, uczucia, odczucia płynące z ciała. Zrelaksowanie się ze swoimi napięciami i smutkiem. Pozwalanie na to cokolwiek się czuje. Gdy wyciszysz umysł, pozwolisz mu zrelaksować się, poczujesz co dzieje się w Twoim ciele. Narzędziem do pracy w Zen Coachingu jest Twoje ciało. Odkrywanie krok po kroku mocy, szacunku, wsparcia, akceptacji i bezpieczeństwa w sobie.

Koncentrujesz się na zmianach jakich pragniesz dokonać w swoim życiu a Zen Coach towarzyszy Ci i przypomina o kierunku w którym postanowiłeś podążać aby uzyskać swoje spełnienie. 
Zen Coach pomaga Ci w wyrażaniu swoich marzeń, pragnień i aspiracji. Zadaje pomocnicze pytania i zaprasza do odkrywania odpowiedzi.

Zen Coaching opiera się na pewności, że klienci potrafią znaleźć odpowiedzi, których potrzebują.
W rezultacie klient odzyskuje własną moc, ma kontakt ze swoimi potrzebami i wartościami, 
realizuje się w życiu, podejmuje decyzje i planuje działania.

Zen coaching to sposób na zatrzymywanie się i życie w przestrzeni. Podstawą Zen Coachingu jest koncentracja na tym czego chcesz, np. jest pragnienie zmiany albo chęć osiągnięcia ważnego celu.

Jest to trening w podejmowaniu nowych decyzji. Pozwolenie sobie na niezmaganie się z niczym.

Zapraszam Cię na sesję Zen Coachingu. Poczuj się komfortowo ze sobą.
Mam wielką satysfakcję, gdy obserwuję jak osoby wcześniej nieśmiałe, spuszczające wzrok, patrzące tylko w podłogę, budzą się do życia i podejmują inicjatywę. Zaczynają robić to, co zawsze chciały robić w życiu. 

Odcinają się od toksycznych ludzi w otoczeniu i mają po prostu nowe życie oraz potężną chęć do działania. Zauważają wiele możliwości rozwiązań swoich problemów, mają lepsze relacje z ludźmi, radzą sobie z krytyką, myślą o własnych potrzebach, kierują się swoimi wartościami i pracują z pasją odkrywając własne talenty.

Ludzie Ci odczuwają wolność i realizują się.
Wiem, że w każdym człowieku drzemie wielki potencjał. 
Życzę Ci wielu zmian, które podejmiesz w kontakcie ze swoim ciałem i umysłem.

Skontaktuj się ze mną telefonicznie lub mailowo:

+48 606 810 636

elzbieta.dybinska@gmail.com