Dzień dobry!

Z zawodu jestem psychologiem i lubię moją pracę. Ciągle uczę się i szukam nowych i szybszych metod pomagania ludziom, bo zależy mi na tym, aby być skutecznym psychologiem.

Pracuję w nurcie humanistycznym. To optymistyczny, realny i pełen nadziei pogląd na naturę człowieka. Uważam, że każdy człowiek jest wyjątkowy, ma zdolności twórczego rozwoju i może realizować się na własnej drodze życiowej bez względu na wiek.

Niepowodzenia w możliwości realizacji własnego rozwoju związane są z ograniczającymi wpływami w toku wychowania.

Pomagam zrozumieć nastawienia społeczne, które powodują poczucie winy, lęk przed ludźmi i niskie poczucie własnej wartości.

Uświadamiam wolność w tworzeniu własnego życia, dysponowanie własnym duchowym wnętrzem, za pomocą którego podejmujemy decyzje i kontaktujemy się z otoczeniem.

Jeśli chcesz wziąć odpowiedzialność za własne życie, to przezwyciężysz te ukryte głęboko wpływy z Twojego rodu, oddziaływań rodziców, szkoły i innych presji społecznych.

Zapraszam Cię do tworzenia lepszego życia i utrzymania wiary w przyszłe powodzenie.

Specjalizuję się w pracy z kobietami samotnymi w związkach i po rozstaniach, które odczuwają bezsilność i pustkę.

Praca z kobietami ukierunkowała mnie na pomoc dzieciom i młodzieży. Zauważyłam, że jeśli matki przeżywają trudności emocjonalne w relacjach z partnerem, to ta gęsta, destruktywna energia przechodzi na dzieci, które cierpią jeszcze bardziej, bo tracą poczucie bezpieczeństwa.

Kiedy dzieci wchodzą w okres dorosłości, problem powraca i scenariusze zachowań powtarzają się. O tym mówią dorosłe dzieci doświadczające w dzieciństwie przemocy emocjonalnej, ekonomicznej, fizycznej i seksualnej.

Prowadzę konsultacje psychologiczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

  • problematyka okołorozwodowa
  • problem współuzależnienia
  • zaburzenia nastroju
  • wszystkie rodzaje przemocy domowej
  • terapia pedagogiczna (wychowawcza) dzieci w wieku szkolnym
  • wczesnym wspomaganiem rozwoju dziecka

Jeśli nie wiesz, jaka forma wsparcia będzie dla Ciebie najlepsza, skontaktuj się ze mną. Wybierzemy ją wspólnie.

Zapraszam Cię na pojedynczą konsultację lub regularne wizyty.

Konsultacja psychologiczna polega na rozmowie, podczas której możemy wspólnie przeanalizować problem i poszukać jego źródła, a następnie ustalić sposób na zmianę tej sytuacji.

Sama decydujesz, ile czasu chcesz poświęcić na rozmowę o danej trudności.

Zapisz się na konsultację, jeśli czujesz, że rozmowa ze mną otworzy Tobie drzwi do godnego życia w spokoju i odczuwaniu stanu zadowolenia.

Pozdrawiam serdecznie,
Elżbieta Dybińska

Skontaktuj się ze mną telefonicznie lub mailowo:

+48 606 810 636

elzbieta.dybinska@gmail.com